قیمت جدید بنزین و CNG

رئیس انجمن صنفی جایگاهداران CNG از ابلاغ رسمی نرخ رسمی بنزین و حامل‌های انرژی به جایگاه‌های سوخت خبر داد و گفت: سهمیه خودروهای عمومی که پیش از این واریز شده بود، سوخته و با قیمت جدید واریز می‌شود. همچنین سهمیه ۴۰۰ تومانی خودروهای شخصی در کارت‌ها می‌ماند.

به گزارش وب سایت رسمی شهرستان کبودراهنگ به نقل از تابناک ؛ رئیس انجمن صنفی جایگاهداران CNG از ابلاغ نرخ رسمی بنزین و حامل‌های انرژی به جایگاه‌های سوخت خبر داد. اردشیر دادرس در گفت‌و‌گویی افزود: بر پایه ابلاغیه رسمی، بهای بنزین سهمیه‌ای ۷۰۰ تومان و بنزین آزاد ۱۰۰۰ تومان تعیین شده و از امشب بنزین با نرخ جدید در جایگاه‌ها توزیع می‌شود. وی خاطرنشان کرد: سهمیه خودروهای عمومی که پیش از این واریز شده بود، سوخته و با قیمت جدید واریز می‌شود. همچنین سهمیه ۴۰۰ تومانی خودروهای شخصی در کارت‌ها می‌ماند. دادرس همچنین از افزایش قیمت گاز از ۳۱۰ تومان به ۴۵۰ تومان خبر داد.

در همین زمینه، شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی نیز اطلاعیه‌ای صادر کرد که متن کامل آن به شرح زیر است:

هیأت وزیران در اجرای مصوبه مجلس محترم شورای اسلامی در قانون بودجه سال ۱۳۹۳ نرخ‌های جدید بنزین ـ نفت گاز و سی ان جی را جهت اجرا از ساعت ۲۴ روز پنجشنبه، مورخ چهارم اردیبهشت ۹۳ به ترتیب زیر به تصویب رسانید که بدین وسیله به اطلاع مردم شریف ایران می‌رساند.

ــ نفت گاز هر لیتر ۲۵۰ تومان

ــبنزین سهمیه‌ای هر لیتر ۷۰۰ تومان

ــ بنزین آزاد هر لیتر ۱۰۰۰ تومان

ــ بنزین سوپر سهمیه‌ای هر لیتر ۸۰۰ تومان

ــ بنزین سوپر آزاد هر لیتر۱۱۰۰ تومان

ــ برای هر متر مکعب گاز (سی ان جی) برای خودرو‌ها نیز ۴۵۰ تومان تعیین شده است.

ــ قیمت بنزین تحلیلی به خودروهای دولتی هر لیتر ۱۰۰ تومان خواهد بود.

ــ تأکید می‌کند که سهمیه‌های ۴۰۰ تومانی باقی مانده در کارت‌های سوخت خودروهای سواری شخصی و موتور سیکلت‌ها کماکان معتبر بوده و دارندگان کارت‌های سوخت می‌توانند این سهمیه‌ها را با‌‌‌ همان نرخ ۴۰۰ تومانی قبل از جایگاه‌ها دریافت نمایند.

ــ میزان سهمیه ماهانه کلیه خودرو‌ها طبق روال قبل خواهد بود.

ــ از ساعت ۲۴ روز چهارم اردیبهشت ۹۳سهمیه کامل اردیبهشت ماه خودروهای سواری شخصی و موتورسیکلت‌ها به کارت‌های آن‌ها تخصیص می‌یابد.

ــ تهیه بنزین خودروهای عمومی از زمان تغییر نرخ بررای باقی مانده اردیبهشت ماه با نرخ‌های جدید به کارت‌های آن‌ها تخصیص می‌یابد


3 دیدگاه برای “قیمت جدید بنزین و CNG
  1. علیکم السلام
    ببین آقای جوادی این محمد بلالی رو ببین هرچی عکس می گیره بزنه به سایت تا الان هرچی عکس گرفته زده وب شهرام جمشیدی باهاش حرف بزن بگو که همچین سایتی هست عکساشو اینجا با انتشار بزنه
    یاعلی مدد

  2. بازگشت قیمت جدید بنزین - سایت قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.